Próżniowy sposób przechowywania żywności wydłuża jej świeżość i przydatność do spożycia nawet do 5 razy dłużej niż w przypadku tradycyjnych metod.

Dzięki szczelnym woreczkom foliowym powietrze, a tym samym bakterie nie mają dostępu do produktów żywnościowych. Zachowują one naturalny smak oraz właściwy wygląd i formę.

Urządzenie do próżniowego pakowania produktów wykorzystywane jest w innowacyjnej metodzie gotowania sous vide. Metoda ta oparta jest na powolnym gotowaniu produktów w stałej temperaturze wody, w próżniowo zamkniętych woreczkach foliowych. W ofercie dostępny jest także termo cyrkulator sous vide, odpowiedzialny za obieg wody i kontrolę jej temperatury w trakcie gotowania.

DO czego?

  • do przygotowania żywności w metodzie gotowania sous-vide
  • do przechowywania żywności w zamrażarce lub lodówce
  • do próżniowego pakowania produktów nieżywnościowych np. mapy, telefon jako zabezpieczenie przed wilgocią
  • możliwość pakowania produktów płynnych lub miękkich (np. zupy, pasztety, desery). Zalecane wcześniejsze zmrożenie

Potrawy zamknięte w woreczkach nie wydzielają zapachu. Zapakowane próżniowo produkty można przechowywać w chłodziarce, zamrażarce lub przyrządzić metodą sous vide. Porcjujemy zakupioną żywność i wykorzystujemy w dowolnym czasie. Warto opisywać woreczki z produktami przed schowaniem ich w zamrażarce

PL

Nasza witryna stosuje pliki „Cookies”. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych użytkowników, stosujemy narzędzia do zbierania danych. W każdym czasie można dokonać zmiany ustawień dotyczących tych narzędzi. Zamieszczone zdjęcia produktów nie są ofertą handlową i mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Wszelkie informacje zamieszczone w Serwisie mają wyłącznie charakter poglądowy i, w razie wątpliwości, nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Sam Cook zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości lub w części informacji zawartych w Serwisie w dowolnym czasie.