Sam Cook to kulinarna sztuka

na najwyższym poziomie


Odkryj Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11

Ty masz kulinarną pasję, on nieskończone możliwości


Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11 to nowoczesny

i funkcjonalny robot kuchenny z funkcją WiFi. Zastąpi większość obecnych w Twojej kuchni urządzeń, wyręczy Cię w wielu czynnościach i pozwoli wznieść się na wyżyny kulinarnych możliwości.


Z jego pomocą przygotujesz dania, których nie powstydziłby się doświadczony szef kuchni: wykwintne kolacje, pełne smaku przystawki, pyszne obiady, zdrowe śniadania. I oczywiście najlepsze desery.


W Termorobocie Sam Cook Wi-Fi PSC-11 zastosowaliśmy najnowsze technologie, które ułatwiają codzienne gotowanie i pomagają w pełni rozwinąć kulinarne skrzydła. Urządzenie wyposażone jest w funkcję WiFi i elektroniczną książkę kucharską.

Kształtny i pojemny Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11 wyróżnia się elegancją. Fortepianowa czerń obudowy, tłoczone logo na misie i chromowane elementy tworzą stylową całość, doskonale prezentującą się w każdej kuchni.

Wielkość misy nie będzie Cię już ograniczać. Sam Cook Wi-Fi PSC-11, mimo swoich niewielkich rozmiarów wyróżnia się dużą misą. Jej pojemność to aż 4,5 l, co pozwala m.in. na przygotowanie aż 3 litrów przepysznej zupy.

Funkcja WiFi

Nowoczesny designZgrabny i pojemny

Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11 posiada osiem automatycznych programów. Odpowiednie ustawienia wybierzesz za pomocą intuicyjnego panelu dotykowego o przekątnej 7 cali i przejrzystego menu.

Inteligentne ustawienia


USTAWIENIA
WŁASNE

Termorobot Sam Cook WiFi PSC-11 posiada osiem automatycznych programów: ugniatanie, szatkowanie, gotowanie, gotowanie na parze, sous-vide, siekanie, ważenie i program TURBO. Automatyczne programy pomagają perfekcyjnie przygotować nawet najbardziej skomplikowane potrawy.

Samodzielne ustawienie temperatury, czasu pracy i wysokości obrotów daje możliwość eksperymentowania oraz kreowania własnych przepisów. Duży zakres regulacji temperatury (37-130 °C) oraz ustawień czasu pracy nawet do 90 minut pozwala zarówno na przygotowanie dań techniką sous vide, czyli powolnego gotowania w niskiej temperaturze, jak i na podsmażanie.

ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA KUCHARSKA

W elektronicznej książce kucharskiej znajdziesz na start ponad 150 dedykowanych przepisów na pyszne dania. Aktualizacja bazy danych, w tym książki kucharskiej, możliwa jest dzięki modułowi WiFi.


Jesteś tradycjonalistą? Dołączyliśmy dla Ciebie książkę kucharską w wersji drukowanej.

AUTOMATYCZNE PROGRAMY

Gotuj jak prawdziwy szef kuchni!


ZDROWO, GŁADKO I
NA PARZE

GOTOWANIE
SOUS-VIDE

Technika sous-vide cieszy się uznaniem najlepszych szefów kuchni. Dzięki automatycznemu programowi Termorobota Wi-Fi PSC-11 możesz wykorzystać ją w swoim własnym domu! W książce kucharskiej znajdziesz przepisy na bardzo smaczne potrawy wykonane techniką sous-vide.


Termorobot Sam Cook Wi-Fi PSC-11 może pełnić funkcję parowaru. Dzięki dużemu pojemnikowi do gotowania na parze przyrządzisz zdrowy posiłek dla całej rodziny. Możliwość dokładnego blendowania składników przyda się, kiedy chcesz przygotować posiłki dla dzieci ale też dla osób starszych, które wymagają specjalnej, lekkiej diety.

WEGETARIAŃSKIE
PYSZNOŚCI

Przepisy w e-książce kucharskiej przygotowaliśmy tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Znajdziesz w niej także pomysły na smaczne, wegetariańskie dania, które zachwycą nawet największych miłośników dań mięsnych. Z Termorobotem Sam Cook Wi-Fi PSC-11 to łatwe!


Dołącz do elitarnego grona posiadaczy

Termorobota Sam Cook WiFi PSC-11

Przenieś swoją kulinarną pasję na najwyższy poziom!

Dołącz do nas

Zarejestruj produkt na stronie SamCook.eu i odbierz w prezencie: dodatkowy rok gwarancji oraz firmowy upominek.Rejestruję!
Inner: 1844 x 1240
Outer: 2560 x 1400